TEE - ΠΑΣΚ Διπλωματούχων Μηχανικών


Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιστημονικές Επιτροπές

Εκλογές ΤΕΕ 2010 > Βιογραφικά Υποψηφίων

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Χ. Π
2 . ΓΑΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Π
3 . ΖΩΤΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Η. Π
4 . ΚΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Μ. Π
5 . ΛΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α. Π
6 . ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. Π
7 . ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ. Π
8 . ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. Π

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΑΦΕΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ Κ. Α
2 . ΔΡΑΓΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) Π. Α
3 . ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. Α
4 . ΚΑΡΑΒΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΙΛΗ) Ν. Α
5 . ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Σ. Α
6 . ΜΟΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σ. Α
7 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) Κ. Α
8 . ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ν. Α

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Μ
2 . ΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Γ. Μ
3 . ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α. Μ
4 . ΜΠΟΝΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Θ. Μ
5 . ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. Μ
6 . ΠΡΟΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ι. Μ
7 . ΡΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΤΥ) Κ. Μ
8 . ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Λ. Μ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ. Η
2 . ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Θ. Η
3 . ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Β. Η
4 . ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Α. Η
5 . ΠΑΠΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Θ. Η
6 . ΣΑΦΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν. Η
7 . ΣΟΥΛΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. Η
8 . ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι. Η

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧAΝΙΚΩΝ

1 . ΓΑΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. Αγρ. Τ.
2 . ΔΑΡΕΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. Αγρ. Τ.
3 . ΙΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ. Αγρ. Τ.
4 . ΜΠΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Αγρ. Τ.
5 . ΠΙΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β. Αγρ. Τ.
6 . ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ Π. Αγρ. Τ.
7 . ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. Αγρ. Τ.
8 . ΤΣΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. Αγρ. Τ.

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι. Χ
2 . ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Χ. Χ
3 . ΚΟΥΗ ΜΑΡΙΑ Κ. Χ
4 . ΚΟΥΚΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ-ΔΑΦΝΗ Α. Χ
5 . ΛΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. Χ
6 . ΜΑΚΡΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Χ. Χ
7 . ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε. Χ
8 . ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε. Χ



ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ

1 . ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Χ. Μλ
2 . ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) Π. Μλ
3 . ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ. Μλ
4 . ΚΡΙΜΠΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ. Μλ
5 . ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α. Μλ
6 . ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α. Μλ
7 . ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ. Μλ
8 . ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Μ. Μλ


ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. Ν/Μ
2 . ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ. Ν/Μ
3 . ΜΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Ε. Ν/Μ
4 . ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ Χ. Ν/Μ
5 . ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Ν/Μ
6 . ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Ν/Μ
7 . ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ. Ν/Μ
8 . ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. Ν/Μ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 . ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α. Ηλκ.
2 . ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Σ. Ηλκ.
3 . ΜΠΑΡΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Γ. Ηλκ.
4 . ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. Ηλκ.
5 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. Ηλκ.
6 . ΤΕΡΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ν. Ηλκ.
7 . ΧΟΥΜΚΟΖΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν. Ηλκ.


Αρχική Σελίδα | Θέσεις - Απόψεις | Ανακοινώσεις | Αρχείο | Σύνδεσμοι | Επικοινωνία | Εκλογές ΤΕΕ 2010 | Πλάνο του δικτυακού τόπου


Υπομενού


Επιστροφή στο περιεχόμενο | Επιστροφή στο κύριο μενού